• Salendav
 • Maitsev
 • Lihtne
Toitumiskava

Pea 600 maitsvat toitu, võimalus kokata kodus ja süüa restoranis, osta poest valmistoitu või tellida koju, mugav ostunimekiri - ühe kuu hind kõigest 8,99 €


Liitu

Tõestatud retsept kaalu langetamiseks!

70% toitumine
25% jõutreening
5% liikumine

Mina tegin selle ära
suudad sina ka!

Mõni aasta tagasi olin lähenemas 100 kg, sest sporti ma ei teinud ja toitusin ebatervislikult. Püüdsin 2 korda oma keha üle kontrolli võtta, aga ebaõnnestusin, sest mul puudusid vajalikud teadmised. Kuigi lõpuks õnnestus mul võtta alla üle 20 kg ja muutsin täielikult oma elustiili, raiskasin katsetamistega üle 3 aasta.

Nüüd soovin jagada Sinuga õnnestumise retsepti, et Sa saaksid alustada juba täna ning olla mõne kuu pärast elu parimas vormis!

Kui ka Sinul on häirivate ülekilode tõttu halb olla, tervis on nigel ja enesetunne kehv, siis hakka kasutama minu soovitatud toitumiskava ning võtad maha 1 kg nädalas ja Su enesetunne paraneb päevadega!

Liitumiseks kliki alloleval nupul

Liitu(soodustus -69%)

Mina tegin selle ära suudad sina ka!

94 kg

- 22kg

72 kg

Millised retseptid meeldivad mulle kõige rohkem?

Miks ma soovitan mind aidanud toitumiskava?

Toiduteadlased respektivad

Kui toitumiskava salendavat mõju kinnitavad teadlased, siis paremat argumenti polegi.

Võta maha ülekilo nädalas

See toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Sinule pühendunud

Toitumiskava arvestab Sinu maitsetega, füüsilise aktiivsusega ja saad minu abi alati küsida.

Üle 500 retsepti, ära ei jõua tüdineda!

Saad ise panna kokku oma menüü rohkem kui 500 retsepti seast ja kohandada retsepte vastavalt soovile - näiteks kui kodus pole paprikat, asendad selle tomatiga.

Maitsev, lihtne ja soodne

Minu jaoks on väga, väga tähtis, et toidud oleksid maitsvad. Lisaks sellele on paljud ka lihtsasti valmistatavad. Ma ei raiska toitu ja planeerin oma kokkamist, seega säästan ka raha.

Saab lisada tasuta teisi kasutajaid

Ma olen lisanud toitumiskavasse ka oma sõpru, kellele olen paljusid toite kokanud ja kes pole siiani veel pettunud!

Säästa raha!

Ma olen kuulnud, et toitumiskavades on tihti nii kallid asjad, et ei kannata neid igapäevaselt kokata. Sellest toitumiskavas saad ise valida, kui palju raha parasjagu taskus on, ehk siis palgapäeval võid soovi korral rohkem priisata ja kuu lõpus klikkida odavamate retseptide kuvamise kastikesele. Vaatasin ise odavama hinnaklassi valikuid ja absoluutselt kõik tundusid maitsvad, seega ei tasu karta, et kallimate koostisosadeta ainult muru närima peaks, ehhee!

Säästa aega!

Iga retsepti juures on ka umbkaudne aeg, mis antud toidu valmistamiseks läheb. See on hea, sest siis saab alati midagi kõhtu, olenemata kui kiire on. Eks need kiiruga võetud ampsud on tihtipeale ebatervislikumad, vähemalt mul kipub nii olema.

Magusaga pekist priiks!

Retseptides on ka magusaid asju, ei pea maiustamisest sootuks loobuma, nagu ma esiti pelgasin. Lihtsalt asjad on vähe erinevad ja tervisele paremad.

Lihtne otsida!

Mulle meeldib, et retsepte on võimalik otsida siltide järgi - kokka ette, peotoit, kiire, kõhusõbralik, terav, sealiha, loomaliha, linnuliha, vege, magus, mereannid. Siis saadki mõelda, mida parajasti süüa soovid ning selle järgi otsida välja suures koguses retsepte, mille seast saad teha valiku.

Pere või sõpradega koos

Koos on ikka lihtsam ja lõbusam, seetõttu on võimalik lisada toitumiskavasse koguni 4 kasutajat ja seda TASUTA. Kui kokkate koos, näitab süsteem iga kasutaja personaalseid toiduainete koguseid ja samuti valmistoidu koguseid. Nii on kõigil lihtne oma eesmärki täita.

Kuidas toitumiskava endale saada?

 • 1. Vali sobivaim liitumine

  Võid kaotada üle 20 kg. Kui Sa soovid trimmida oma vormist väljas keha, vabaneda ülekaalust tingitud halvast enesetundest, särada uue inimesena, kanda imeliselt istuvaid riideid ning vabaneda kiirest elutempost tingitud halbadest söömisharjumustest, siis liitu kohe.
 • 2. Sisesta oma meiliaadress

  Oota, kuni Sulle saadetakse meiliaadressile edasised juhised ning ühenda oma kasutusaeg! Kui Sul on konto juba olemas, lisandub kasutusaeg Sinu olemasolevale kontole.
 • 3. Naudi kaalulangust

  Võta maha 1 ülekilo nädalas.