Jõulupakkumine Ciscole :-)

Kingi partneritele rohkem energiat, parem enesetunne ja tugevam tervis! Jõusaal vaid 99 € ja kingituseks tasuta treeningud!

Kui sa soovid partneritele ja (potentsiaalsetele) klientidele jõulu või uue aasta kingitusega meelde jääda ning oled valmis leidma lahenduse, mis pole sokid ja kruus ning mis läheb kokku sinu pakutavate teenuste ja toodetega, siis mul on lahendus! 🙂

Jõurihm ehk koduse jõusaali komplekt, millega on võimalik treenida käsi, jalgu, kõhtu, selga kus iganes ja millal iganes.

Lisaks pakun iga 10. komplektiga tasuta treeningut/inspiratsiooniloengut/ühiskokkamist – sina valid! 🙂

Tallinna piires organiseerin transpordi ise ja kindlustan, et vajadusel jõuavad pakid kohale veel enne jõule!

Ühistegevusi üle võrgu aitavad ellu viis Cisco teenused ja tooted!

Cisco Webex loob silla (Bridge to Possible) parema enesetunde ja tugevama tervise suunas!

Kõikide tegevustega on võimalik suurepäraselt siduda Cisco loosung ning näidata toodete ja teenuste võimekust.

Isolatsioon/karantiin – suured stressitekitajad

Maailma üks tunnustatumaid meditsiiniajakirju The Lancet avaldas King’s College Londoni teadlaste meta-analüüsi “The psychological impact of quarantine and how to reduce it: rapid review of the evidence” karantiini mõjudest SARSi, MERSi, Ebola ning seagripi puhangu ajal ja järel.

Hetkel maailma rappiv koroonapuhang on aga agressiivsem kui eelnimetatud viirused, misttõttu on mõjud ilmselt veel ulatuslikumad – post-traumaatiline stress, depressioon, ärevushäired.

Treening kui immuunsüsteemi tugevdaja ja stressi maandaja

Õnneks on teaduslikult tõestatud, et jõutreening vähendab stressi ja parandab immuunsüsteemi. Lähikuudel on seda kõike aga väga vaja!

Lisaks on jõutreeningul veel mitmeid plusse:

 • Põletab kaloreid, seega kiirendab kaalulangust
 • Suurendab lihasmassi, väheneb rasvamass
 • Parandab lihaste ainevahetust
 • Kujundab rühti
 • Vähendab valu, eelkõige alaseljas
 • Parandab tasakaalu
 • Tugevdab luid

Ka Spordimeditsiini SA spordiarstid dr Leena Annus, dr Pii Metsavas ja dr Virve Vask soovitavad eriolukorra ajal sportlikuks vormis püsimiseks: “lisaks aeroobsete väiksema-mõõduka pingutusega vastupidavuskoormustele tee jõu- ja tasakaaluharjutusi, hoia toonuses või tugevda kehatüve stabiliseerivaid lihaseid.”.

Pakutavad kingiideed

 • Jõurihma komplekt on võimalik saata partneritele jõuludeks või uueks aastaks kokku lepitud sõnumiga, näiteks “Et oleks powerit ka uuel aastal!
 • Jõurihma komplekt + kutse grupitreeningutele Webexis. Võimalus näidata partneritele ja potentsiaalsetele klientidele, kuidas töötavad Cisco teenused ja tooted. Hea “nähtamatu” viis tutvustada toodet ning luua ja hoida suhteid positiivses võtmes, eriti praegusel ajal. Olenevalt kokkuleppel kas ühekordne või regulaarne (soovitatav) tegevus.
 • Kõikvõimalike tervist soodustavate tegevuste organiseerimine alustades ideest kuni teostuseni, näiteks aktiivsuspunktide kogumise väljakutsed, vahekokkuvõtted, auhinnatseremooniad, iganädalased smuuti valmistamise workshopid Webexis, matkad, taliujumised jne.

Maksumus

Kui ühe jõurihma maksumus on 99 € (sh KM), siis hulgi ostes on hind soodsam.

Kui on soov tellida juurde tegevusi nagu näiteks treeningud, toidu valmistamised, muud aktiivsed tegevused, siis sõltub hind koostöö perioodist ja tegevuste mahust.

Võimalik on kokku leppida kuupõhine fikseeritud tasu ja tegevused.

Hinnapäring

Tegevuste arutamiseks ja hinnapakkumuseks võta ühendust lehe allservas toodud kontakte kasutades. 🙂

Treeni mugavalt (kodu)kontoris

Treeni privaatselt looduses

Iga 10. jõurihma komplektiga tasuta treening, inspiratsiooniloeng või ühiskokkamine!

Ma olin 10 aastat istuva elustiiliga kontoritöötaja ja kandsin endaga kaasas rohkem kui 20 kg häirivaid ülekilosid. Olin pidevalt väsinud, pea ja põlved valutasid tihti, põdesin iga kuu umbes nädala külmetushaiguseid.

Ma võtsin alati oma töid hingega ja püüdsin kogu aeg panustada rohkem kui oodatakse, aga siiski võin nüüd tagantjärele öelda, et ma ei suutnud siiski endast 100% anda just halva enesetunde ja tervise tõttu!

Nüüd soovin aidata tänaseid kontoritöötajaid ja kõiki, kes nende eest hoolt soovivad kanda! Seetõttu annan iga 10. jõurihma komplektiga kaasa tasuta treeningu, inspiratsiooniloegu või ühiskokkamise!

Säästa tuhandeid eurosid! Jõusaal kontorisse vaid 99 € eest!

Kõige odavam 3-kiloste hantlite komplekt, mille ma netist leidsin, maksab 10 €, aga ühest hantlite komplektist kahjuks ei piisa. Juba ainuüksi erinevate raskustega hantlite komplektid maksavad sadu ja isegi tuhandeid eurosid.

Ja lisaks hantlitele on üldjuhul vaja kange, kettaid, pinke jms jõusaalivarustust. See kõik kokku maksab tuhandeid ja isegi kümneid tuhandeid eurosid!

Aga selliseid investeeringuid pole vaja teha – ühe jõurihmaga on võimalik suurepäraselt treenida kogu keha – pepu pringiks, selg tugevaks, käed toonusesse, kõht trimmi.

Hoia kokku väärtuslikku aega!

Kui palju aega kuluks töötajal spordisaali minemiseks ja sealt tulemiseks? Paljud kasutavad ära just lõunapausi aega.

Aga seda aega on võimalik säästa iga kord, mil töötaja teeb jõurihmaga trenni (kodu)kontoris. See annab võimaluse hoida kuus kokku kümneid tunde, mis on võimalik investeerida hoopis töö tegemisse, enesearendusse, perega aja veetmisesse.

Treeni turvaliselt

Tänapäeval on liigsete kontaktide vältimine arukas tegevus, seetõttu sobib kodus või kontoris treenimine igati praegusesse pilti.

Paigalda kõigest 5 sekundiga

Jõurihm on võimalik paigaldada spetsiaalse ukseankru abil ukse külge 5 sekundiga ja alustada koheselt treenimist.

Ja kui ühtegi sobivat ust pole, on võimalik paigaldada seina või lakke konks ning kasutada jõurihma komplektis olevat lisakinnitust.

15-minutiline kiirtrenn TV3 kontoris

Täispikka klippi vaata uudised.tv3.ee portaalis!

Usaldavad nii SEB kui Ericsson

 • SEB tervisemessil tutvustasin ennast, jõurihma ja viisin läbi interaktiivse tervise-teemalise viktoriini
 • Ericssonis andsin meeste tervise kuu raames loengu aktiivsest elustiilist ja viisin läbi interaktiivse tervise-teemalise viktoriini
 • Genius Sportsis rääkisin oma kaalu langetamise lugu, viisin läbi interaktiivse tervise-teemalise viktoriini ja korraldasin mitmeid sportlikke väljakutseid kontoris.
 • GoWorkaBiti suvepäevadel andsin vabas looduses väikese rühma personaaltrenni jõurihmaga ja seejärel korraldasin tervisliku smuuti valmistamise töötoa.

Koostööpartnerid Ericsson, SEB ja Partizanas on rahul

Made Sügis, Ericssoni töökeskkonna spetsialist
“Ericssonis töötab täna  ligikaudu 2000  inimest. Me hoolime igapäevaselt oma töötajate tervisest. Meie töötajatel on võimalus kasutada Sport ID. Tervist edendavaid- ja hoidvaid tegevusi  viiakse läbi kogu terve  aasta. Meil on rajatud spordinurk kus meie töötajatel on võimalik käia 24/7. Spordinurga alale oleme paigutanud ka jõurihmad. Need olid auhinnaks Talise korraldatud Kahooti mängus, mis toimus peale tema inspireerivat loengut. Movembrikuu ürituste raames pakkusime oma töötajatele võimalust kuulata ühe mehe lugu, kes oma elu ohjad enda kätte võttis ja saavutas oma parima füüsilise vormi ning õnnelikkuse. Talise lugu oli ehe, julgustav ja ka inspireeriv paljudele. Täname Talist oma loo jagamisel meiega.” 

Keiu Kasch, SEBi personalispetsialist
“SEB väärtustab töötajate head füüsilist ja vaimset tervist. Seoses sellega korraldasime oma töötajatele juba traditsiooniks kujunenud iga-aastase sündmusterohke Tervisenädala, kus osales mitmeid toitumise ja treeninguga seotuid inimesi Eestist. Otsustasime treener Talise kutsuda tervisemessile tänu positiivsele kuvandile läbi sotsiaalmeedia. Talis on kiiduväärt koostööpartner, kes on pühendunud eesmärgile ja annab endast kõik oleneva selleks, et kokku lepitud üritus õnnestuks 100%. Ürituse käigus jagas ta toitumise- ja treeningualaseid teadmisi ning korraldas ka põneva viktoriini. Täname, et olid nõus tulema ja suurendama SEB töötajate teadlikkust tervislikest eluviisidest ja treeningust.”

Margus Joa, Partizanas OÜ tegevjuht
„Partizanas on loov BTL reklaami ja turundusagentuur. Koostame enda partneritele strateegiaid uute toodete ja teenuste lantseerimiseks ja tutvustamiseks. Kui tegemist on tervislike toitude või jookidega olema just Treener Taliga koostööd teinud, kes on oma isikliku kogemusega inspireeriv eeskuju teistele inimestele. Tihti korraldame erinevaid sündmusi ostukeskustes, poodides või avalikel üritustel, kus viime läbi palju erinevaid tegevusi ja aktiviteete. Julge pealehakkamise, kohusetunne ning professionaalse suhtumine on vaid mõned punktid miks me kindlasti ka edaspidi Talisega koostööd jätkame.“

Personaaltreener Talis Tobreluts

 • Kolm kõrgharidust, sealhulgas sotsiaaltöö ja psühholoogia (BA, Tartu Ülikool)
 • Töötanud muuhulgas rahandusministeeriumis ja EASis, aga ka Eesti tuntuima toitumisnõustaja turundus- ja müügijuhina
 • Treenerina tegutsenud 2 aastat, läbinud põhjaliku personaaltreenerite koolitusprogrammi (265 tundi)

Kajastusi meedias

Rikkalik värvivalik

Jõurihmade värvivalik on rikkalik, igaüks leiab oma, isegi Eesti trikoloori austajad. 🙂

Jõurihma komplekt sisaldab

 • Jõurihm, millega treenid efektiivselt käsi, jalgu, kõhtu, selga
 • Ukseankur, mille abil kinnitad jõurihma ukse külge loetud sekunditega
 • Lisakinnitus, mille abil kinnitad jõurihma puuoksa, toru külge loetud sekunditega
 • Võrgust kandekott, mis aitab sul võtta jõurihma kaasa sinna, kus oled sina!
 • Treeningkava, kus on toodud 7 harjutust kogu keha treenimiseks
 • Videojuhised paigaldamiseks ja 13 harjutuse sooritamiseks

NB! Igale komplektile on võimalik lisada personaalne nimeline pöördumine!

Tasumine

Tasuda on võimalik ka arvega.

Võta ühendust!

Kirjuta mulle endale sobivas kanalis ja uuri lähemalt.

Kui oled tõsine huviline, saan enne lõpliku otsuse tegemist sinuga kohtuda ja tutvustada jõurihma ja ennast, aga ka vaadata üle kontor ja arutada, kuhu on sobilik jõurihm paigaldada.

Ühenduse võtmine on juba oluline samm, kuid võtab sinult vaid mõned sekundid ning ei kohusta samas millekski.