Kõnnisari Tour de Walk

2 minuti lugemine

Kõndimine teeb õnnelikuks, kiirendab keharasva põletamist ja vähendab erinevate haiguste riski. Täpsemalt loe artiklist “9 põhjust, miks regulaarselt kõndida”.

Aga kui üksi enda kodust välja vedamine ja ühe mõnusa kõnniringi tegemine on raske, eriti alguses, siis miks mitte teha seda koos teistega?! Nii virtuaalselt kui ka päris elus kooskõnnigrupis.


Mis on Tour de Walk? 

Kõnnisari nendele, kes soovivad regulaarselt liikudes parandada tervist, kiirendada rasvapõletust või vähendada erinevate haiguste riski.

Võimalik on kõndida üksi, sõpradega või Tallinnas treener Talise eestvedamisel.


Miks peaks koos teistega kõndima? 

Koos teistega on lõbusam ja motivatsioon jalutama tulla kõrgem.


Kes saavad osaleda? 

Kõik inimesed, kes tahavad liikuda üksi või koos teistega. Kaasa võib võtta ka neljajalgseid sõpru.


Mis on kõnnisarja eesmärk? 

Parandada tervist ja tunda end hästi, õnnelikult!

23. septembriks on plaan koguda kokku 50 miljonit sammu, seega on vaja koondada vähemalt 2000 osalejat, kes teeks vähemalt 10 000 sammu päevas! Nii et palun levita seda lehte! 


Millal on võimalik kõndimas käia? 

Kõnni iga päev ja nii palju kui võimalik! Tee seda üksi, koos sõbraga või ühine kooskõnnigrupiga! 

Kooskõndimine toimub treener Talise eestvedamisel Tallinnas vähemalt 1 kord nädalas, täpsed ajad lepime kokku!

Kui sa soovid olla oma maakonna või valla kooskõndimise koordinaator, siis võta palun ühendust treener@talis.ee


Kus kõndimine toimub?

Sa võid kõndida kus iganes ja millal iganes soovid. Mida rohkem, seda uhkem! 🙂

Kooskõndimine treener Talise juhtimisel toimub Tallinnas peamiselt kesklinnas, Stroomi rannas, Pirital. Täpsed asukohad lepime kokku registreerunud inimestega. 


Kui pikalt kooskõndimine toimub? 

Kui sa kõnnid üksi või koos oma sõbraga, saad ise valida tempo ja kestuse. Soovitus on aga kõndida iga päev vähemalt 30 minutit ning tempoga, mis tõstab pulssi ja paneb kergelt higistama, aga mille raames saad veel normaalselt rääkida.

Kooskõndimine treener Talise juhendamisel kestab umbes 1 h, tempo reibas ehk 4-7 km/h.


Mis on auhinnaks?

Parem tervis ja enesetunne! Lisaks 1200 € väärtuses auhindu!

Tour de Walkil antakse välja 3 poodiumikohta:
1. koht, auhinnaks 150 € Sportlandi kinkekaart – kogub kõige rohkem samme ja täidab pealkirja “Mida tuleb teha kõnnisarjas osalemiseks?” punktides 1-2 toodud kriteeriumid
2. koht, auhinnaks 100 € Sportlandi kinkekaart – kogub teisena kõige rohkem samme ja täidab pealkirja “Mida tuleb teha kõnnisarjas osalemiseks?”punktides 1-2 toodud kriteeriumid
3. koht, auhinnaks 50 € Sportlandi kinkekaart – kogub kolmandana kõige rohkem samme ja täidab pealkirja “Mida tuleb teha kõnnisarjas osalemiseks?”punktides 1-2 toodud kriteeriumid

Kõikide vahel, kes täidavad punktides 1-3 toodud kriteeriumid, läheb loosi 1000 € väärtuses treeningvahendeid, kokku 10 tk:
– Jõurihm väärtusega 99 €, tasuta treeningkava väärtusega 25 € ja tasuta transport Eesti piires. Rohkem infot: https://www.talis.ee/jourihm/

*Kõik, kes soovivad auhindu võitja, peavad tõestama oma sammude õigsust sammulugeja, nutitelefoni vms lahenduse abil. 🙂


Mida tuleb teha kõnnisarjas osalemiseks?

  1. Registreeri end alloleva vormi abil kuni 22.09 kell 23.59!
  2. Tee iga päev vähemalt 10 000 sammu ja pane sammud kirja tabelisse, mille saadan pärast registreerimist. NB! Olen kõikidele registreerunutele kinnituskirjad saatnud. Kui sa pole seda kätte saanud, siis palun vaata läbi oma e-postkasti kõik kaustad, sealhulgas rämpsposti kaust. Ja kui sealt ei leia, kirjuta palun treener@talis.ee.
  3. Lisa Facebooki või Instagrami iga päev pilte oma sammude skoorist, täägi Treener Talis ja kasuta hashtage #tourdewalk ja #treenertalis
  4. Käi soovi korral koos teistega kõndimas.

Talis Tobreluts