10 fakti, mida sa jõurihmast veel ei teadnud

5 minuti lugemine

Kas sa tahaksid teha trenni ka nüüd, kui jõusaalid on suletud? Kas sa tahaksid olla rohkem rahul oma peegelpildiga? Kas sa tahaksid kanda suvel hästi istuvaid õhukesi riideid? Kas sa tahaksid säästa raha ja aega? Kas sa tahaksid maandada stressi?

Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele JAH, siis loe edasi.

Sinu jaoks on sobiv lahendus just jõurihm – loe 10 fakti, mida sa jõurihmast veel ei teadnud ning kuidas see saab aidata sul unistusi püüda ja enesetunnet parandada.

1. Kiirendad kaalulangust

Ainuüksi 20-minutiline treening jõurihmaga põletab 200 kalorit. Kui sa kulutad iga päev 500 kalorit rohkem kui toiduenergiana tarbid, siis kaotad nädalas 0,5 kg häirivat keharasva.

2. Saad keha pringiks

Kuna jõurihmaga treenides peab keha hoidma tasakaalus, treenid mistahes harjutust sooritades ka oma kõhulihaseid. Seega samal ajal, kui sa peput pringiks ja käsi tugevaks treenid vormid endale ka kõhulihaseid.

3. Parandad enesetunnet

Kui kaal langeb ja keha on rohkem toonuses, siis tunned end enesekindlamalt nii töö- kui ka eraelus ning tead, et suudad kõike – oled enda superkangelane! 🙂

4. Säilitad motivatsiooni

Kuna jõurihmal on sadu erinevaid harjutusi ja variatsioone, siis ei hakka sul kunagi igav, vaid saad vastavalt enesetundele valida piirkonna, mida toonusesse treenida.

5. Maandad stressi

Teadusuuringud on tõestanud, et jõutreening vähendab stressi. Sel perioodil, mil tuleb olla kodus, on stressi maandamine igati vajalik tegevus!

6. Parandad und

Trenni tehes on võimalik parandada une kvaliteeti, mis on ebakindlal ja pingelisel ajal eriti oluline, sest piisav uni on oluline hea immuunsüsteemi tagamisel ja stressorite tõrjumisel.

7. Vajad vaid ühte treeningvahendit

Sul pole vaja osta hantleid, kettaid, trenažööre, sest ühe jõurihmaga saad suurepäraselt treenida kogu keha – pepu pringiks, käed toonusesse, kõht trimmi – nii kodus kui ka looduses!

8. Oled mobiilne

Kuna jõurihm kaalub vaid 1 kg ja on kompaktne, saad selle võtta kaasa loodusesse. Mina näiteks võtsin selle kaasa Maltale, kus sain päikeseloojangul, varbad liivas, trenni teha ja merelaineid nautida.

9. Treenid koos pereliikmega

Sul on võimalus panna ühe ukse, toru või puuoksa külge kasvõi 2 rihma ning treenida koos pereliikmega ning tänu teineteise toetusele säilitada motivatsiooni teha seda kõike järjepidevalt.

10. Paigaldad kiiresti

Jõurihma paigaldamine kodus ukse külge võtab vaid 5 sekundit. Sa ei pea midagi kruvima, liimima, ust lõhkuma. Saad kaasa juhise, kus ma isiklikult räägin, kuidas paigaldada.


Rikkalik värvivalik

Jõurihmade värvivalik on rikkalik, igaüks leiab oma, isegi Eesti trikoloori austajad. 🙂

Positiivne tagaiside

“Otsustasin jõurihma kasuks, sest sain seda kord proovida ja mulle väga meeldis! Ja nii ongi.”  Birgit

“Ma olen lihtsalt MEGAlaisk trennitegija, alguses alustan suure hurraaga ja umbes nii kahe nädala pärast enam ei viitsi. Ilmselt olen alustanud enamvähem iga spordialaga ja nad kõik samamoodi varem või hiljem pooleli jätnud.. Samuti on väga pingeline ja ajakulukas töö, nii et mõte kodus tegemisest tundub ahvatlev. Loodetavasti on see piisavalt lihtne, et ma tõepoolest viitsin ja jaksan sellega järjepeal olla. :)” Liis-Marii

“Olen kunagi natuke proovinud jõurihmasid. Nende näol on jõusaal kodus ja värske beebi omanikuna ei saa endale lubada hetkel kodust eemal trenni minna. Ja kuidagi tuleb sellest pehmest kõhust lahti saada ja kann oleks ka vaja ümaraks tagasi saada.” Jane

“Tsau! Ma just tulin oma regulaarselt kiropraktiku visiidilt. Sain kerge ristküsitluse, et mida ma oma elu juures muutnud olen, et kuskilt ei valuta ning õlad/selg on ka väga heas toonuses.  Võib vist öelda et neli nädalat challenget ja rihmatrenne on veel paremini mõjunud, kui arvasin. Kõrvalt juba märgatakse. Seega, suur-suur aitäh sulle, oled pagana hästi motiveerinud mind siia jõudmaks.” Mari

Kõik ühes komplekt, lisaks treeningkava ja videoõpetused.

-30% eripakkumine kuni 31.03 kell 23.59 või kuni kaupa jätkub! Kiirusta, saadaval vaid 200 jõurihma komplekti!

Lisainfo saamiseks ja tellimiseks kliki alloleval nupul

Talis Tobreluts