10 fakti, mida sa jõurihmast veel ei teadnud

5 minuti lugemine

Kas sa tahaksid olla rohkem rahul oma peegelpildiga? Kas sul pole aega käia jõusaalis? Kas sa tahaksid säästa raha ja aega?

Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele JAH, siis loe edasi.

Sinu jaoks on sobiv lahendus just jõurihm – loe 10 fakti, mida sa jõurihmast veel ei teadnud ja kuidas see saab aidata sul unistusi püüda.

Ja artikli lõpus on välkpakkumine: jõurihm lausa -50% TÄNA südaööni. Kingitusena kaasa treeningkava väärtusega 25 € ja videoõpetused.

1. Kiirendad kaalulangust

Ainuüksi 20-minutiline treening jõurihmaga põletab 200 kalorit. Kui sa kulutad iga päev 500 kalorit rohkem kui toiduenergiana tarbid, siis kaotad nädalas 0,5 kg häirivat keharasva.

2. Saad keha pringiks

Kuna jõurihmaga treenides peab keha hoidma tasakaalus, treenid mistahes harjutust sooritades ka oma kõhulihaseid. Seega samal ajal, kui sa peput pringiks ja käsi tugevaks treenid vormid endale ka kõhulihaseid.

3. Parandad enesetunnet

Kui kaal langeb ja keha on rohkem toonuses, siis tunned end enesekindlamalt nii töö- kui ka eraelus ning tead, et suudad kõike – oled enda superkangelane! 🙂

4. Säilitad motivatsiooni

Kuna jõurihmal on sadu erinevaid harjutusi ja variatsioone, siis ei hakka sul kunagi igav, vaid saad vastavalt enesetundele valida piirkonna, mida toonusesse treenida.

5. Hoiad kokku väärtuslikku aega

Kui palju aega kuluks sul spordisaali minemiseks? Vot selle aja säästad iga kord, mil sa teed kodus jõurihmaga trenni. Nüüd korruta see päevade ja nädalate arvuga ning hakka juba mõtlema, mida selle ajaga peale hakata. 🙂

6. Säästad raha

Kui palju maksab spordiklubi liitumine? Jõurihma kulu on ühekordne, aga spordiklubi eest pead iga kuu maksma. Jõurihmaga lood endale koju jõusaali ja säästad nii sadu eurosid aastas!

7. Vajad vaid ühte treeningvahendit

Sul pole vaja osta hantleid, kettaid, trenažööre, sest ühe jõurihmaga saad suurepäraselt treenida kogu keha – pepu pringiks, käed toonusesse, kõht trimmi.

8. Oled mobiilne

Kuna jõurihm kaalub vaid 1 kg ja on kompaktne, saad selle võtta kaasa suvilasse või reisile. Mina näiteks võtsin selle kaasa Maltale, kus sain päikeseloojangul, varbad liivas, trenni teha ja merelaineid nautida.

9. Treenid koos sõbraga

Sul on võimalus panna ühe ukse, toru või puuoksa külge kasvõi 2 rihma ning treenida koos sõbraga ning tänu teineteise toetusele säilitada motivatsiooni teha seda kõike järjepidevalt.

10. Paigaldad kiiresti

Jõurihma paigaldamine kodus ukse külge võtab vaid 5 sekundit. Sa ei pea midagi kruvima, liimima, ust lõhkuma. Saad kaasa juhise, kus ma isiklikult räägin, kuidas paigaldada.


Rikkalik värvivalik

Jõurihmade värvivalik on rikkalik, igaüks leiab oma, isegi Eesti trikoloori austajad. 🙂

Positiivne tagaiside

“Otsustasin jõurihma kasuks, sest sain seda kord proovida ja mulle väga meeldis! Ja nii ongi.”  Birgit

“Ma olen lihtsalt MEGAlaisk trennitegija, alguses alustan suure hurraaga ja umbes nii kahe nädala pärast enam ei viitsi. Ilmselt olen alustanud enamvähem iga spordialaga ja nad kõik samamoodi varem või hiljem pooleli jätnud.. Samuti on väga pingeline ja ajakulukas töö, nii et mõte kodus tegemisest tundub ahvatlev. Loodetavasti on see piisavalt lihtne, et ma tõepoolest viitsin ja jaksan sellega järjepeal olla. :)” Liis-Marii

“Olen kunagi natuke proovinud jõurihmasid. Nende näol on jõusaal kodus ja värske beebi omanikuna ei saa endale lubada hetkel kodust eemal trenni minna. Ja kuidagi tuleb sellest pehmest kõhust lahti saada ja kann oleks ka vaja ümaraks tagasi saada.” Jane

“Tsau! Ma just tulin oma regulaarselt kiropraktiku visiidilt. Sain kerge ristküsitluse, et mida ma oma elu juures muutnud olen, et kuskilt ei valuta ning õlad/selg on ka väga heas toonuses.  Võib vist öelda et neli nädalat challenget ja rihmatrenne on veel paremini mõjunud, kui arvasin. Kõrvalt juba märgatakse. Seega, suur-suur aitäh sulle, oled pagana hästi motiveerinud mind siia jõudmaks.” Mari

Kõik ühes komplekt + treeningkava väärtusega 25 € ja videoõpetused (paigaldamine ja harjutused)

Vaid TÄNA südaööni jõurihm -50%

Lisainfo saamiseks ja tellimiseks kliki alloleval nupul ning säästad 74,50 €

Talis Tobreluts